Tanec

Vítejte na mé stránce věnované flirt dance! Více informací najdete na mé stránce www.flirtdance.eu.

Tanec je cesta, jak můžeme uvolnit naši ženskou energii ze sevření každodenní rutiny. Díky ponoření do hlubší ženskosti můžeme lépe chápat vlastní tělo, naslouchat mu a začít ho skutečně milovat. Takové, jaké je právě nyní…

Působím jako lektorka v síti tanečních škol s názvem Centrum Tance. V Brně vedu lekce flirt dance a terapeutické taneční semináře pro ženy s názvem flirt dance Body&Mind. IMG_3838 - Kopie

Flirt dance je velice ženský a svůdný tanec, který čerpá něco z orientu, ze striptýzového tance, latinskoamerických tanců, moderny i jógy. Základním kamenem flirt dance je tzv. S faktor, který vznikl na západním pobřeží USA. Písmeno „S“ zde značí měkké zaoblené křivky ženského těla.

Aspekt Body&Mind u seminářů znamená, že dochází k propojení centra vědomí s centrem sexuální energie, vědomé práci s ženskou energií a výraznějšímu prožitku. Zaměřuji se v nich na uvolnění, práci s ženskou energií, budování pozitivního přístupu ke svému tělu a relaxaci.

Tanec

Jde o nalézání „střední“ cesty, která spojuje meditativní duchovno s radostí z vlastního těla, pohybu, hravosti, života a sexuality. Nutně pak dříve nebo později přichází zjištění, že tyto dvě věci jsou jedno a tedy vlastně není co spojovat :).

Díky působení tance a jednotlivých užívaných technik dochází k odplavování stresu, uvolnění, harmonizaci, uvolňování bloků zejména z oblasti druhé a páté čakry i dlouhodobému terapeutickému působení.

Chcete znát 5 tajemství flirt dance, díky kterým zkrásníte? Vyplňte nezávaznou registraci* a máte je mít! Přijdou vám e-mailem.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Aktuální dění můžete sledovat na mojí facebookové taneční stránce.

Článek Flirt dance – radostná cesta k Bohyni
Článek
o flirt dance Body&Mind, který jsem napsala pro portál osobního rozvoje „Buď šťastný“.

TanecPřehled mých tanečních kurzů
Aktuální informace najdete také v rubrice Aktuálně.
www.centrumtance.cz

Centrum Tance

 

 

 

* Registrace je nezávazná a zdarma. Dáváte jí pouze souhlas k zasílání informací na téma tance formou e-mailu.

Komentáře nejsou povoleny.