Jsem mistr Reiki a učím flirt dance

Článek, který jsem napsala pro web KartarkaOla.cz.

Jsem Mistr Reiki a učím flirt dance. A taky pole dance, tanec u tyče


Foto Jan Žalud
Teď se přiznejte, že vás to šokuje. Alespoň trochu, někde v koutku. V rozpacích je z této kombinace většina lidí a také převážná část prvních dotazů na mých hodinách flirt dance Body&Mind směřuje tímto směrem. Ale to už předbíhám.

S Reiki jsem poprvé přišla do kontaktu poměrně náhodou. Od té doby je neodmyslitelnou součástí mého života a věřím, že tomu až do smrti nebude jinak. Reiki je tak neuvěřitelně laskavá a hojivá, až si občas říkám, že podle lidské spravedlnosti bychom si nic tak úžasného nemohli nikdy zasloužit. Vnímám ji jako dar Bohů. Možnou cestu, jak vyléčit hluboké rány v nás i na planetě Zemi. Nesmírně mě těší spočinout v její náruči i předávat zasvěcení novým léčitelům.

Na hodinách flirt dance učím ženy, jak změnit pohled sama na sebe. Jak přestat hledat na svém těle, zda mu podle diktátu magazínů někde něco přebývá nebo naopak chybí. Vnímat samu sebe jako erotickou a krásnou, hodnou zbožňování a pomilování. Snažím se jim pomoci odsunout pokličku a poznat malého raráška, který se v každé z nich skrývá. Pomáhám jim uvolnit se a odvázat. Je to práce pomalá, změna je postupná, nenápadná, ale naprosto úžasná.

Být sexy je totiž naprosto přirozené pro každou ženu. Je jejím výsostným právem, zvolit si toto svoje vyzařování, kdykoliv chce. Pokud v člověku převládne láska sama k sobě, má blízko ke štěstí a jeho osobní i duchovní rozvoj se urychluje. Naprostá většina z nás je v tomto životě na Zemi v těle za účelem“ běžného“ života. Tudíž nás nečeká celibát a odloučení od společnosti, ale práce na vztahových otázkách, zakládání rodiny a výchova dětí. Důležitou roli hraje zdravá sexualita, s jejíž pomocí můžeme rychleji pokročit na cestě za osobní realizací. Flirt dance je terapie. Je to duchovní záležitost spojená s propojováním vědomí a sídlem sexuální energie. Jak se praví v učení Ra Sheeba, s jejíž energií také pracuji: „Jedině přes Sheebu (ženská sexuální energie, kreativita), se můžeme dostat k Ra (Velké centrální Slunce, Zdroj, mužská energie).“

Na tomto základě jsem vytvořila koncept lekcí flirt dance Body&Mind. Využívám samotného působení flirt dance, tedy tance, který obsahuje ženskou sexuální energii, a navíc přidávám vědomou práci s ní. Existuje více přístupů k tanci pro ženy, který by měl působit zejména na oblast první a druhé čakry a obecně na sexuální energii. Já jsem si zvolila jako základní kámen flirt dance, protože prostě funguje a mám s ním výborné zkušenosti. Do lekcí navíc začleňuji techniky na uvolnění, relaxaci a krátkou meditaci.

Již po několika hodinách jsem byla odměněna. Nejrůznější bloky mých tanečnic se začaly uvolňovat, zdravotní stav lepšit a po každé hodině u nás všech (včetně mě jako lektorky) dochází k harmonizaci a celkovému zklidnění. Existuje snad větší motivace pokračovat dál a myšlenku dále rozvíjet?

Pokud máte chuť, přijďte vyzkoušet flirt dance Body&Mind. Vyučuji pod Centrem Tance. Svoje lekce vedu na pobočce v Brně a čas od času také navštívím Prahu a zorganizuji otevřenou hodinu tam. Nejbližší termín pro Prahu je v sobotu 26.3. 2011 dopoledne.

V Brně poběží nový kurz od 8.3. 2011 každé úterý od 17:15.

Poznámka: aktuální termíny kurzů tance najdete zde.

Komentáře nejsou povoleny.