Tanec

Vítejte na mé stránce věnované flirt dance! Více informací najdete na mé stránce .

Tanec je cesta, jak můžeme uvolnit naši ženskou energii ze sevření každodenní rutiny. Díky ponoření do hlubší ženskosti můžeme lépe chápat vlastní tělo, naslouchat mu a začít ho skutečně milovat. Takové, jaké je právě nyní…

Působím jako lektorka v síti tanečních škol s názvem Centrum Tance. V Brně vedu lekce flirt dance a terapeutické taneční semináře pro ženy s názvem flirt dance Body&Mind. IMG_3838 - Kopie

Flirt dance je velice ženský a svůdný tanec, který čerpá něco z orientu, ze striptýzového tance, latinskoamerických tanců, moderny i jógy. Základním kamenem flirt dance je tzv. S faktor, který vznikl na západním pobřeží USA. Písmeno „S“ zde značí měkké zaoblené křivky ženského těla.

Aspekt Body&Mind u seminářů znamená, že dochází k propojení centra vědomí s centrem sexuální energie, vědomé práci s ženskou energií a výraznějšímu prožitku. Zaměřuji se v nich na uvolnění, práci s ženskou energií, budování pozitivního přístupu ke svému tělu a relaxaci.

Tanec

Jde o nalézání „střední“ cesty, která spojuje meditativní duchovno s radostí z vlastního těla, pohybu, hravosti, života a sexuality. Nutně pak dříve nebo později přichází zjištění, že tyto dvě věci jsou jedno a tedy vlastně není co spojovat :).

Díky působení tance a jednotlivých užívaných technik dochází k odplavování stresu, uvolnění, harmonizaci, uvolňování bloků zejména z oblasti druhé a páté čakry i dlouhodobému terapeutickému působení.

Chcete znát 5 tajemství flirt dance, díky kterým zkrásníte? Vyplňte nezávaznou registraci* a máte je mít! Přijdou vám e-mailem.
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Aktuální dění můžete sledovat na mojí taneční stránce.

Článek Flirt dance – radostná cesta k Bohyni o flirt dance Body&Mind, který jsem napsala pro portál osobního rozvoje „Buď šťastný“.

Tanec
Aktuální informace najdete také v rubrice Aktuálně.

 

 

 

* Registrace je nezávazná a zdarma. Dáváte jí pouze souhlas k zasílání informací na téma tance formou e-mailu.

Komentáře nejsou povoleny.