Ra-Sheeba

IsisRa-Sheeba je dávno ztracený a znovu objevený energetický systém. Jedná se o zasvěcení Boha Ra, Bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a jejích průvodců. Byla znovunalezena v roce 1998 na dvou místech na Zemi současně. Navazuje na tradici starého Egypta, kde s ní mohli nakládat pouze vyvolení tzv. strážci a faraon. Traduje se, že Ra-Sheeba přitahuje osoby, které mají určité napojení na starý Egypt. Nyní se Ra Sheeba vrátila, aby pomohla vzestupu lidstva. Tato mocná a fascinující energie, která je taktéž součástí univerzální vesmírné léčivé energie, se liší oproti Reiki. Nechávám na každém, aby osobní zkušeností zjistil, jak přesně.

Zdroje uvádí, že Ra-Sheeba je silnější a vibračně vyšší než Reiki. Osobně si toto nemyslím. Domnívám se, že obě energie jsou rovnocenné, jen mají jinou frekvenci. Jakoby tedy byly součástí jedné duhy, ale každá energie patřila na jinou část jejího krásného spektra. Ra-Sheeba je ale každopádně velice silná a proráží vrstvy naší bytosti s velikou razancí až k samotné podstatě a „základnímu kameni“.

Ra-Sheeba, jakožto energetický systém, má dvě základní části. Ra je energie z velkého centrálního Slunce, mužský princip. Sheeba je zemská, kreativní sexuální energie. Ženský princip. Pomocí lásky (Sheeba) můžeme nalézt cestu ke zdroji (Ra) a tím také cestu „domů“, ke Zdroji.

Ra-Sheeba odstraňuje bloky v energetických drahách a čakrách. Aktivuje také spodní tři čakry, které potřebujeme, abychom mohli své duchovní znalosti realizovat v běžném životě na planetě Zemi. Zdůrazňuje důležitost zejména sexuální a kořenové čakry. Léčí sebe-vědomí a učí nás komunikovat v pravdě a lásce.

Každé léčebné sezení s Ra-Sheebou je skutečný rituál.
RASheeba

Co Ra-Sheeba přináší člověku:
– propojuje s láskou, nevyjímaje lásku v sexuálním slova smyslu.Propojuje se do zdroje lásky v našem nitru.
– pomáhá žít v lásce a pravdě,
– zvyšuje kreativitu,
– léčí na úrovní fyzického, emočního i spirituálního těla,
– očišťuje od znečištění způsobeného různými zdroji,
– harmonizuje ženskou a mužskou energii – přináší tak lepší porozumění druhému pohlaví.
– přináší kvalitnější a vyšší prožitky v sexuálním životě,
– zvyšuje léčitelské a spirituální možnosti,
– zbavuje negativních energií a chrání před nimi,
– zklidňuje, vyrovnává a uvolňuje emoce,
– posiluje imunitu,
– pročišťuje čakry a srdce,
– výrazně posiluje druhou – sexuální a první – kořenovou čakru
– udržuje rovnováhu mezi duchovními a materiálními aspekty našeho života,
– pomáhá nám pochopit sama sebe.

Pro zasvěcení do energie Ra-Sheeba je vhodné mít absolvovánu minimálně Reiki 2. Osobně doporučuji třetí mistrovský stupeň.

Jak se s Ra-Sheebou pracuje
Nejprve je třeba, aby ošetřující posoudil, zda je terapie za pomocí Ra-Sheeby vhodná pro určitého člověka. Jde o to, aby byl na dostatečné vibrační úrovni, aby unesl tuto silnou energii a nezpůsobily se tak příliš silné očisné procesy, které by mohly ošetřeného zatížit přespříliš. Toto je jeden z několika rozdílů mezi Ra-Sheebou a Reiki. Pokud je člověk na ošetření Ra-Sheebou připraven, lze přistoupit k rituálu.
Začíná se úvodním rituálem,  kdy ošetřující vzývá „bytosti a energie“ Ra-Sheeby. Následně do energetického pole (nad tělo) ideálně ležícího ošetřovaného maluje symboly Ra Sheeby. Nakonec se rituál působení ukončí předepsanou cestou. Celkově ošetření trvá asi 15 -30 minut. Je možné Ra-Sheebu posílat také na dálku.

Mé zkušenosti s Ra-Sheebou
Moje setkání s Ra-Sheebou bylo něco jako návrat domů. Říká se, že tato energie často přitahuje lidi, kteří s ní již v minulosti pracovali a zřejmě tomu bude tak i v mém případě.  Po zasvěcení do prvního stupně v roce 2010 se v mém životě udály velmi příjemné věci, které jakoby „odšpuntovaly“ zátky z kohoutků energie, která do té doby tekla pomalu nebo netekla. Součástí zasvěcení do prvního stupně jsou tři iniciace a v průběhu všech jsem prožívala vize ze starého Egypta plné silných alchymistických symbolů, díky kterým se mi dostalo dalších informací o mě samé a mé životní cestě.

Zasvěcení do mistrovského učitelského stupně jsem prožila opět velice silně. Pociťovala jsem mocné vibrace v celém těle a silná energie iniciace mě odnášela pryč do radostného setkání s dávno zapomenutým. Upřímně – moc se mi nechtělo zpátky. Obě dílčí iniciace opět provázely vize plné symboliky a radosti – přímo hravé dovádění s živly a hlasitý smích. Byl to skutečně překrásný a neopakovatelný zážitek. Přestože jsem po prvním zasvěcení čekala mnohé, i podruhé jsem byla opět překvapená, s jakou silou se můj posun promítnul do reálného života.

Nejraději používám tuto energii sama pro sebe nebo pro jiné zasvěcence. To považuji za naprosto bezpečné.

Přejete-li si zaslat termíny mých nadcházejících seminářů Ra-Sheeba, zadejte níže váš e-mail.

    E-mail

    Pokud máte zájem o zasvěcení do energie Ra-Sheeba, kontaktujte mne. Termíny seminářů se objevují pravidelně na této stránce. Pokud vypníte formulář výše, dostanete je e-mailem.

    Více informací najdete také tady:
    Isis

    Komentáře nejsou povoleny.