Reiki

Ptáte se, co je to Reiki?

Laicky řečeno – jedná se o prastarou léčitelskou metodu, při které se na tělo či nad tělo léčeného pokládají ruce. Předávána je léčivá energie, která ovšem nepramení v osobě léčitele, ale pochází z „vesmíru“. Pracovat s Reiki může úplně každý, kdo získá zasvěcení od Mistra Reiki.

Prosím o zaslání termínů seminářů Reiki 1

  E-mail

  Reiki je cesta, láska i milost. Reiki je dar, který nám umožňuje léčit sebe, své blízké i celou Zemi.

  Reiki je nepolární univerzální vesmírná energie, se kterou díky zasvěcení neboli iniciaci mistrem Reiki můžeme nakládat pro své i širší dobro. Je přístupná každému, kdo má zájem o tuto nenásilnou a účinnou metodu léčení a harmonizace organismu.

  Reiki funguje tak, že člověk, který byl zasvěcen Mistrem Reiki, působí jako „vodič“ pro tuto léčivou energii. Nepředává tedy nic svého, ale stává se prostředníkem. Energie Reiki mu při působení vystupuje z dlaňových čaker do těla léčeného. Vlastní proces léčení probíhá tak, že léčitel pokládá na tělo či nad tělo léčeného ruce. Drží je na každém ošetřovaném místě určitý čas a pak přechází dále. Reiki nemůže ublížit.

  Někteří zájemci o Reiki, kteří pracují s lidmi, se zajímají zejména o jeho ochranný účinek. Je  pravda, že Reiki funguje také jako ochrana proti nechtěnému energetickému odčerpávání ze strany druhých osob, nicméně osobně je vnímám v prvé řadě jako léčivý systém. Ochranu, kterou poskytuje, považuji za příjemný vedlejší produkt.

  Co znamená slovo Reiki?
  Je to slovo japonského původu.
  Rei = pravda, cesta, Duch, Boží síla
  Ki, čchi, prána = životní energie, energie lásky,  univerzální nepolární energie, která oživuje, uzdravuje a harmonizuje
  Vlastní působení energií Reiki je velmi příjemné, uzdravující, uklidňující a to jak pro „pacienta“, tak pro osobu, která Reiki působí.
  Reiki není spojena s žádným náboženstvím.

  Jak jsem se setkala s Reiki
  Jsem od přírody trochu skeptik a jsem tomu ráda. O Reiki jsem slýchala z různých zdrojů zhruba od roku 2005. Bylo to téma zajímavé, ale poněkud neuvěřitelné. Nicméně jednoho dne mě na cestách za meditacemi, věděním a samozřejmě příjemným odpočinkem postihla nemilá nevolnost. Vypadalo to, že se místo zajímavého programu budu celý večer kroutit v křečích. Měla jsem ale štěstí, že mojí spolubydlící byla dnes už moje Mistryně Reiki . Nabídla mi ošetření Reiki a já nabídku s naprosto nulovým očekáváním přijala. O to víc jsem byla překvapená, jak příjemné bylo působení této laskavé energie a jak výrazných výsledků Dana dosáhla. Moje skeptická hlava byla přesvědčena a má cesta za Reiki (a už nikdy bez Reiki) mohla začít…

  cakrovy-stromChci získat zasvěcení Reiki
  Zájemce o zasvěcení si přeji nejprve osobně poznat. Pokud se totiž rozhodnete pro zasvěcení u mě, čeká nás společně silný a intimní zážitek, na který je dobré se připravit třeba u kávy nebo čaje.

  O prvním stupni Reiki
  Druhý stupeň Reiki
  Třetí stupeň Reiki nebo také mistrovský stupeň

  Termíny seminářů Reiki najdete v rubrice Aktuálně.

  Místo konání seminářů: Boskovice (pro 3 a více zájemců je možné dohodnout se na jiném místě)
  Další informace naleznete také zde Odkaz na zajímavý z roku 1928

  Napsat komentář