Tanec

Působím jako lektorka v síti tanečních škol s názvem Centrum Tance. V Brně vedu lekce flirt dance a terapeutický taneční kurz pro ženy s názvem flirt dance Body&Mind. Zaměřuji se v něm na uvolnění, práci s ženskou energií, budování pozitivního přístupu ke svému tělu a relaxaci.IMG_3838 - Kopie

Flirt dance je svůdný tanec pro ženy, který čerpá ze striptýzového tance, latinskoamerických tanců, orientálního tance, moderny i jógy. Základním kamenem flirt dance je tzv. S faktor. Písmeno „S“ zde značí měkké zakulacené křivky ženského těla.

Aspekt Body&Mind u tohoto kurzu znamená, že dochází k propojení centra vědomí s centrem sexuální energie, vědomé práci s ženskou energií a výraznějšímu prožitku.

 

Tanec

Jde o nalézání „střední“ cesty, která spojuje meditativní duchovno s radostí z vlastního těla, pohybu, hravosti, života a sexuality. Nutně pak dříve nebo později přichází zjištění, že tyto dvě věci jsou jedno a tedy vlastně není co spojovat :) .

Díky působení tance a jednotlivých užívaných technik dochází k odplavování stresu, uvolnění, harmonizaci, uvolňování bloků zejména z oblasti druhé a páté čakry i dlouhodobému terapeutickému působení.

Chcete znát 5 tajemství flirt dance, díky kterým zkrásníte? Vyplňte nezávaznou registraci* a máte je mít! Přijdou vám e-mailem.

Jméno a příjmení

Váš email

Město, kde bydlíte

o flirt dance Body&Mind, který jsem napsala pro portál osobního rozvoje „Buď šťastný“.

Tanec
Aktuální informace najdete také v rubrice Aktuálně.

 

 

 

* Registrace je nezávazná a zdarma. Dáváte jí pouze souhlas k zasílání informací na téma tance formou e-mailu.

Komentáře nejsou povoleny.